Veckoauktion den 14 juni 2004

  • Sortera efter

  • 2592 Bord
    2st, Butlers tray, vitlack, soffbord+lampbord
    Såld: 750 kr

    Såldes den 14 juni 2004
  • 2608 Bord
    Butlers Tray, mahogny
    Såld: 1.900 kr

    Såldes den 14 juni 2004
  • 2016 Bord
    Jugend, mahogny, utdragbart, H78
    Såld: 550 kr

    Såldes den 14 juni 2004
  • 2502 Byrå
    senbarock med skrivuppsats, alrotsfanerad 105x52 H91
    Såld: 13.500 kr

    Såldes den 14 juni 2004
  • 2417 Byrå
    sengustaviansk stil, 1800-tal 95x44 H81
    Såld: 2.300 kr

    Såldes den 14 juni 2004
  • 2403 Byrå
    Valnöt, 1800-tal, L.97 D.48 H.97
    Såld: 1.500 kr

    Såldes den 14 juni 2004
  • 2645 Matta
    orientalisk, Old Kurd, 380x125 (skada)
    Såld: 1.400 kr

    Såldes den 14 juni 2004
  • 2646 Matta
    orientalisk, Old Lilihan, 200x155
    Såld: 800 kr

    Såldes den 14 juni 2004
  • 2138 Matta
    orientalisk, Pakistan, 138x218
    Såld: 650 kr

    Såldes den 14 juni 2004
  • 2617 Vas
    Rörstrand, Ståhlhane, (nagg), H30
    Såld: 1.400 kr

    Såldes den 14 juni 2004
  • 2182 Vas
    Rörstrand, Thoren, H.27
    Såld: 500 kr

    Såldes den 14 juni 2004
  • 1156 Vas
    Sandvik, H.31
    Såld: 350 kr

    Såldes den 14 juni 2004
  • 2600 Vas
    Silver, E.Löfman
    Såld: 800 kr

    Såldes den 14 juni 2004
  • 2438 Vas
    Stig Lindberg, Gustafsberg, 1966, H.10
    Såld: 550 kr

    Såldes den 14 juni 2004
  • 2486 Vas
    Stig Lindberg, Gustavsberg, H.31
    Såld: 2.000 kr

    Såldes den 14 juni 2004